5 برنامه جدید به اپل آرکید اضافه شد دیدگاه خود را بنویسید

اپل اولین و بهترین کمپانی تولید گوشی های هوشمند، آیپد، تبلت، ساعت هوشمند و لپ تاپ بوده و در نوع خود بهترین است.

این کمپانی در چند روز اخیر در برنامه خاص خود با نام اپل آرکید 5 نرم افزار جدید اضافه کرده است که در ادامه به بیان آن خواهیم پرداخت.

در ابتدا باید به مفهوم اپل آرکید بپردازیم.

  • اپل آرکید چیست؟

Apple Arcade نام یک سرویس اشتراکی از کمپانی اپل بوده و خاص سیستم عامل های آی او اس و مک او اس است. هدف اپل آرکید تمرکز بر روی ارائه نرم افزار های بهتر و کارامد تر در کنار بازی های خاص این پلتفرم است.

سیستم اشتراکی اپل آرکید مخصوص بازی ها است که در جاهایی چون گوشی های هوشمند، منازل و دسکتاپ وجود دارد.

در Apple Arcade شما به عنوان یک کاربر از محصولات اپل که دارای Apple ID خاص خود است با پرداخت تعرفه ای کوچک از پول، به تمامی بازی های ساخته شده در این سیستم اشتراکی اپل به کیفیت بسیار بالا و به صورت نامحدود دسترسی داشته باشید.

این را نیز باید گفت بازی های منتشر شده توسط اپل آرکید جزو بهترین ها و گلچین شده ها هستند که از ویژگی های گرافیکی بالا برخوردار بوده و شما بدون پرداخت حق عضویت نمی توانید از بازی های خاص این برنامه استفاده کنید.

  • بازی های موجود در اپل آرکید

از آن جایی که این سیستم به تازگی معرفی شده پس بازی های آن نیز بسیار نیست. از سری بازی های موجود در Apple Arcade می توان به ATONE: Heart of the Elder Tree، Beyond a Steel Sky، Doomsday Vault، Down in Bermuda، Enter The Construct، Frogger in Toy Town، HitchHiker، Hot Lava، Kings of the Castle، LEGO Brawls، Lega Arthouse, Cardpocalypse، Lifelike، Monomals، Mr. Turtle، No Way Home، Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm، Overland، Projection: First Light، Repair، Sayonara Wild Hearts، Sneaky Sasquatch، Sonic Racing، Spidersaurs، The Bradwell Conspirac، The Bradwell Conspirac، The Pathless، UFA on Tape: First Contact، Where Cards Fall، Winding Worlds و Yaga اشاره کرد.

این آخرین لیستی است که اپل از بازی های این سیستم ارائه کرده و به لطف بهره نگرفتن از سیستم ابری توسط اپل، تمامی بازی ها به راحتی دانلود و نصب شده ودر حالت آفلاین نیز قابل اجرا اند. هم اکنون نیز 5 بازی جدید به این سیستم اشتراکی اضافه شده است.

  • بازی های جدید اضافه شده به اپل آرکید

5 بازی جدید اضافه شده شامل:

  1. Decoherence

  2. INMOST

  3. Mind Symphony

  4. ShockRods

  5. Stela

می باشند و همچنین در اپل تی وی و آیپد نیز به تازگی قابل دسترسی اند.

اپل قصد دارد دو بازی دیگر را به زودی به لیست مورد نظر اضافه کند که نام آن ها Pilgrims و Shantae And The Seven Sirens است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *